Promocje (104 produktów)

Cena

0,00 zł - 2 070,00 zł

Producent

Główna

Główna

Automatyczny przełącznik, przekaźniki faz • Automatyczne przekaźniki faz • f&f - ABC ELEKTRO • Sklep Elektryczny dla Automatyka | Hurtownia Elektryczna Online - ABC ELEKTRO

Automatyczny przełącznik faz to urządzenie, które wykorzystywane jest w celu zapewnienia ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej bądź też spadku jej parametrów poniżej określonej normy.

Automatyczne przełączniki faz

Automatyczny przełącznik faz to skuteczny sposób na zabezpieczenie jednofazowej instalacji elektrycznej przed wahaniami napięcia, a przez to zwiększenie jej niezawodności. Automatyczne przełączniki faz mają zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych.

Automatyczne przekaźniki faz f&f

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się aparatura elektryczna renomowanej marki F&F. Automatyczny przełącznik faz F&F to połączenie solidnej konstrukcji, wytrzymałości i funkcjonalności z przystępną ceną. Urządzenia te są bardzo łatwe w obsłudze, między innymi dzięki wyposażeniu ich w system sygnalizacji diodami. Dzięki temu z ich obsługą poradzą sobie nawet osoby, które nie mają doświadczenia i nie znają się na aparaturze elektrycznej.

Osoby, które szukają bardziej szczegółowych informacji na temat naszych produktów zachęcamy do zapoznania się z opisami konkretnych modeli. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące tego co to jest automatyczny przełącznik faz oraz schemat działania tego typu urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie wyboru odpowiedniego rozwiązania do domu czy zakładu pracy, prosimy o kontakt. Specjaliści ABCelektro.pl służą fachowym doradztwem.

close

Lista życzeń