Kategorie

Alkomat DA-5000 Professional

Alkomat DA-5000 Professional Zobacz większe

DA5000P

DATECH

Nowość

169,00 zł brutto
Cena netto: 137,40 zł

Negocjuj cenę

Znalazłeś ten produkt taniej u konkurencji? Zgłoś nam to a skontaktujemy się z Tobą aby negocjować cenę.

* Wymagane pola

Anuluj lub  

Alkomat ALCOSCENT DA-5000 PROFESSIONAL  zastąpił model DA-5000 w naszej ofercie, jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00 (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila).

Więcej szczegółów

Dostępny

Więcej informacji

OPIS PRODUKTU:

Alkomat ALCOSCENT DA-5000 PROFESSIONAL  zastąpił model DA-5000 w naszej ofercie, jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00 (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila). Jego 43cyfrowy wyświetlacz cyfrowy jest duży i czytelny. Jest w nim zastosowany dobrej klasy czujnik-sensor półprzewodnikowy. Obsługa jednym przyciskiem oferuje łatwość i funkcjonalność użytkowania. Jest to produkt unikalny na Polskim rynku ponieważ został wyprodukowany w kooperacji z koreańską firmą wyłącznie do dystrybucji przez naszą firmę na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Alkomat Alkoholomierz DA-5000 Professional jest na Polskim rynku już kilka lat, jest to produkt wypróbowany i sprzedany przez nas już kilka lat w  bardzo zadowalającym skutkiem jeśli chodzi o jakość wykonania , funkcjonalność i dokładność wskazań. Posiada nowe oprogramowanie oraz nowy bardziej stabilnie pracujący i precyzyjny sensor. Wykonuje szybkie pomiary i wyposażony jest w bardzo trwały i czuły sensor o stabilnym działaniu. Alkomat posiada układ sprawdzający stan sensora przed każdym pomiarem, który uniemożliwia przeprowadzenie kolejnego testu zanim sensor (czujnik) nie zostanie całkowicie oczyszczony w oparów alkoholu znajdujących się w komorze pomiarowej. Posiada funkcje diagnostyczne, które sprawdzają na bieżąco odpowiednie funkcjonowanie testera, oraz informują użytkownika o wszelkich błędach czy konieczności przeprowadzenia kalibracji. Urządzenie to idealnie nadaje się dla użytkowników indywidualnych do samokontroli . Niewątpliwe zalety DA-5000 Professional to bardzo duża precyzja wykonania , powtarzalność pomiarów oraz wymienny moduł sensora. Sprzedawany przez nas oryginalny produkt DA-5000 Professional pochodzi bezpośrednio od producenta.

 

Dodatkową zaletą dla użytkownika jest to że alkomat przed wysyłką do klienta jest sprawdzany w naszym specjalistycznym laboratorium pod kątem poprawności wskazań.

 

TESTER JEST ODPOWIEDNIO SKALIBROWANY I GOTOWY DO PRACY.

 

GŁÓWNE CECHY MODELU DA-5000 PROFESSIONAL:

 

- Stabilny czujnik półprzewodnikowy
- Prosta i łatwa obsługa w trybie testowym
- Wyniki pomiarów w promilach
- Alarm wysokiej zawartości alkoholu
- 3-cyfrowy czytelny wyświetlacz
- Ostrzeżenie o niskim poziomie baterii
- Automatyczne wyłączanie zasilania
- Wyswietlanie ilości przeprowadzonych testów

 

ZESTAW ZAWIERA:

- Alkomat ALCOSCENT DA-5000 PROFESSIONAL
- 2szt. alkalicze baterie typu AA
- 6szt. ustinków
- Saszetka na alkomat
- Instrukcja do alkomatu

 

GWARANCJA:

24 miesiące

Kalibracja
Nowe alkomaty są skalibrowane i gotowe do użycia, natomiast należy je kalibrować zgodnie z instrukcja obsługi. Alkomaty półprzewodnikowe kalibruje się średnio po ok. 200-250 pomiarach lub raz na okres 12 m-cy, natomiast elektrochemiczne średnio po ok. 400-500 pomiarach lub również raz na okres 12 m-cy.

Nasze alkomaty nie leżakują na magazynie, ponieważ z biegiem czasu grozi to samoistnym rozkalibrowaniem. Alkomaty są w ciągu 24 - 48h dostarczane od dystrybutora, po złożeniu zamówienia na naszym sklepie, otrzymują więc Państwo urządzenie nowe, skalibrowane i gotowe do pracy.

Opinie

Napisz opinię

Alkomat DA-5000 Professional

Alkomat DA-5000 Professional

Alkomat ALCOSCENT DA-5000 PROFESSIONAL  zastąpił model DA-5000 w naszej ofercie, jest idealnym rozwiązaniem dla zastosowań osobistych. Oferuje zakres pomiarowy do 4.00 (2.00mg/l) oraz rozdzielczość wskazań dwa miejsca po przecinku (dziesiętne części promila).