Kategorie

Węże przemysłowe, techniczne, elastyczne Norres

Jest 3301 produktów

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty

Węże techniczne przeznaczone są do wykorzystania w wymagających warunkach. Mają szerokie zastosowanie i w zależności od modelu wykazują wysoką odporność na działanie różnorodnych czynników, takich jak na przykład ścieranie, ściskanie czy ogień. Węże przemysłowe wykonane są z różnego rodzaju materiałów, wyróżniających się wytrzymałością oraz lekkością, a także sprawiających, że są to węże elastyczne, dzięki czemu mają one długi okres eksploatacji i stanowią tym samym ekonomiczne rozwiązanie. Znajdują zastosowanie przede wszystkim tam, gdzie węże muszą wykazywać specjalne właściwości - między innymi w przemyśle drzewnym, przeznaczone do różnego rodzaju instalacji użytkowych (wyciągowo-nadmuchowych), maszyn czy pojazdów (komunalnych, ssących). Sprawdź naszą ofertę i wybierz węże techniczne, dostosowane do Twoich wymagań.

Węże techniczne do różnorodnych zastosowań

Dostępne w naszej ofercie węże przemysłowe przystosowane są do transportu różnego rodzaju substancji - ciekłych, gazowych i stałych. Specjalna i trwała konstrukcja oraz wysokiej jakości tworzywo, z jakiego są wykonane węże elastyczne, odporne na drgania, umożliwiają one przesył substancji pod ciśnieniem, o bardzo wysokiej lub bardzo niskiej temperaturze. W asortymencie sklepu internetowego ABCelektro znajdziesz między innymi węże techniczne:

  • ciśnieniowe,
  • do gorącego powietrza i wysokotemperaturowe,
  • do klimatyzacji i wentylacji,
  • spalinowe,
  • ssące i przesyłowe,
  • metalowe.

Oferujemy wyłącznie profesjonalne rozwiązania -  techniczne węże elastyczne zapewniają warunki wymagane dla danego zastosowania, umożliwiają bezpieczną i wydajną pracę oraz są zgodne z obowiązującymi normami technicznymi.

Jakie węże przemysłowe wybrać?

W ABCelektro pomożemy Ci wybrać węże przemysłowe odpowiednio do ich przeznaczenia. Służymy profesjonalnym doradztwem technicznym - z nami wybierzesz węże całkowicie spełniające swoją funkcję, odporne na działanie niekorzystnych czynników, umożliwiające długotrwałą eksploatację.