Kategorie

Automaty schodowe starego typu/czasowe

Jest 34 produktów

Automat schodowy to urządzenie, które służy do utrzymywania włączonego oświetlenia przez określony czas. Po jego upływie światło jest automatycznie wyłączane. Automat schodowy czasowy ma zastosowanie przede wszystkim w instalacjach oświetleniowych na klatkach schodowych, schodach czy korytarzach. Bardzo dobrze sprawdza się również w toaletach publicznych. Automaty schodowe pozwalają obniżyć rachunki za prąd, ponieważ dzięki nim oświetlenie jest włączone tylko wtedy, kiedy jest potrzebne.

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się automaty schodowe F&F dopuszkowe oraz do montażu natablicowego, w tym z przeciwblokadą. Aparatura elektryczna tego renomowanego producenta ceniona jest przede wszystkim za solidne wykonanie oraz niezawodność. Jej atutem jest także przystępna cena, dzięki czemu te profesjonalne urządzenia są dostępne dla każdego.

Jeśli nie wiesz, które rozwiązanie wybrać, automat schodowy do puszki, czy natablicowy, skontaktuj się z nami. Pomożemy Tobie dobrać najlepszy produkt. W razie potrzeby przedstawimy również zasady jego działania oraz schemat podłączenia.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 34 elementów

Automaty schodowe na każdą kieszeń

Automaty schodowe do puszki w przystępnej cenie dostępne w naszym sklepie to niezawodne produkty elektroniczne, które wykorzystują wyłącznik chwilowy utrzymujący włączone światło przez z góry określony czas. Po jego wyłączeniu możemy załączyć światło ponownie. Automaty schodowe są niezwykle często wykorzystywane na klatkach schodowych oraz przez wspólnoty mieszkaniowe. Elektronika z naszej oferty to wysokiej jakości automaty schodowe różnego rodzaju, które z łatwością można dopasować do własnych potrzeb.

Sprawdź również:

Lampki modułowe