Kategorie

Przetworniki pomiarowe

Jest 16 produktów

Urządzeniami służącymi do przekształcania zmierzonej wcześniej temperatury w sygnał analogowy są przetworniki pomiarowe. Pomiar odbywa się za pomocą specjalnego, zewnętrznego czujnika. Uzyskiwany sygnał napięciowy mieści się w przedziale 0÷10V. Proponowane urządzenia umożliwiają pozyskanie napięcia, które odpowiada warunkom środowiskowym, w których pracuje czujnik temperatury.

Przetworniki pomiarowe analogowe

Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z urządzenia za pośrednictwem zewnętrznej sondy, czy za pomocą wewnętrznego czujnika temperatury – większość oferowanych przetworników pomiarowych pozwala na wybór optymalnej opcji. Korzystając z naszej oferty, z pewnością dobierzesz idealne urządzenie dla siebie.

Przede zakupem, warto upewnić się, czy dany model przetwornika jest przystosowany do pracy z danym elementem pomiarowym. Należy także zwrócić uwagę na takie elementy jak maksymalna długość przewodów łączących moduł z wejściem oraz napięcie zasilania.

Przetworniki pomiarowe temperatury 

Nasze przetworniki pomiarowe pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu oferują jakość i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami przetworników dostępnych w sklepie internetowym ABCelektro. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas urządzenie dopasowane do wymogów Twojej instalacji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów