Kategorie

Enkodery, liczniki i wskaźniki Jest 36 produktów

Podkategorie

 • Enkodery
 • Liczniki impulsów
 • Liczniki czasu pracy

  Liczniki czasu to urządzenia, które można spotkać przy wielu rozmaitych procesach produkcyjnych. Zliczając czas pracy, zapewniają odpowiednią kontrolę nad urządzeniami, które w wielu przypadkach, mają ograniczoną zdolność użytkową. Niewielkie rozmiary, trwała bateria oraz różne formaty wyświetlania czasu- to tylko niektóre z zalet produktów w naszej bogatej ofercie. Istotną cechą liczników jest również przycisk reset umiejscowiony na froncie, dzięki czemu może być on dezaktywowany  lub wyprowadzony na zewnątrz urządzenia.

 • Sprzęgła mieszkowe

  Każde sprzęgło mieszkowe dostępne w ofercie sklepu internetowego ABCelektro stanowi funkcjonalny, wysokiej jakości produkt. Na szczególną uwagę zasługuję ich precyzyjne wykonanie. Proponowane urządzenia cechują się bardzo małym błędem kinematycznym przeniesienia skrętnego. Dzięki doskonale skomponowanym parametrom technicznym, umożliwiają redukcję przestawienia osiowego i kątowego wynikającego z niedokładności montażu łączonych osi.

  Dużą zaletę stanowi fakt, że sprzęgło mieszkowe można wykorzystać na wiele sposobów. Dzięki bardzo dobrym własnościom dynamicznym można je wykorzystać zarówno w dynamicznych systemach pozycjonowania, jak w serwo-systemach. W niektórych przypadkach można je zastosować również do łączenia osi enkodera z osią obiektu.

  W tej kategorii produktów znajdziesz sprzęgła mieszkowe firmy Kübler GmbH o zróżnicowanych parametrach oraz wymiarach. Z pewnością będziemy w stanie zaproponować Ci produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Głównym atutami oferowanych urządzeń jest wysoka sztywność skrętna oraz dobra kompensacja niewspółosiowości wału przy małej sile zwrotnej. Sprawdź, jakie modele możemy Ci zaoferować. W razie kłopotów z doborem właściwego sprzętu, zachęcamy do kontaktu pracownikiem ABCelektro.

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty