Kategorie

Regulacja i sterowanie temperaturą Jest 354 produktów

Podkategorie

 • Czujniki rezystancyjne

  W wyniku wahań temperatury, proponowane czujniki rezystancyjne, zmieniają rezystancję wbudowanego rezystora. Produkty dostępne w tej kategorii składają się z wysokiej jakości podzespołów, dzięki czemu świetnie spełniają swoje zadanie. Gwarantujemy dostępność towaru „od ręki” oraz wyjątkowo przystępne ceny. Zarówno zakres pomiarowy, klasa dokładności, jak i wymiary urządzeń spełniają wszelkie wymogi nowoczesnej automatyki.

  W naszej ofercie znajdziesz platynowe i niklowe czujniki rezystancyjne składające się z rezystora termometrycznego, przewodów łączeniowych oraz zacisków zewnętrznych służących do przyłączania przyrządów pomiarowych. Podczas zakupu, należy zwrócić uwagę na takie parametry jak zakres pomiarowy, rodzaj elementu pomiarowego, materiał, z której wykonano obudowę, stopień oferowanej ochrony, a także układ połączeń i temperaturę pracy.

  Sklep internetowy ABCelektro może pochwalić się wyjątkowo bogatą ofertą czujników rezystancyjnych. Niezależnie od tego jakie są Twoje oczekiwania, z pewnością zaproponujemy Ci urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystanie z proponowanych czujników ułatwia szeroki zakres pomiarowy oraz fakt, że współpracują one z większością przetworników pomiarowych.

  Zapraszamy do przejrzenia produktów dostępnych w tej kategorii.

 • Czujniki termoelektryczne
 • Termostaty elektroniczne
 • Regulatory i termostaty
 • Mierniki temperatury
 • wskaźnik elektroniczny
 • Przetworniki temperatury

  Cyfrowe przetworniki powietrza to produkty dedykowane dla osób chcących dokonać dokładnego pomiaru temperatury powietrza. Istotą jego działania jest przetwarzanie wielkości nieelektrycznej – temperatury, na wielkość elektryczną – prąd. Niewątpliwą zaletą oferowanych urządzeń jest szeroki zakres pomiarowy mieszczący się w przedziale od 0 do 60 stopni oraz przetwarzanie temperatury na sygnały prądowe 4 ÷ 20mA. Przetworniki temperatury znajdujące się w naszym asortymencie pochodzą od renomowanych producentów,  dając  gwarancję wysokiej odporności na zakłócenia oraz dokładności pomiarów, nawet w przypadku pomiarów długoterminowych.  Dodatkowym atutem jest również obudowa naścienna IP20 zapewniająca optymalny stopień ochrony.

 • Rejestratory
 • Zadajniki i przełączniki

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty