Kategorie

Aparatura elektryczna pomiarowa

Jest 398 produktów

W asortymencie sklepu internetowego ABCelektro.pl znajduje się profesjonalna aparatura elektryczna. Nasza oferta obejmuje nowoczesne akcesoria do instalacji w rozdzielniach oraz szafach sterowniczych na szynę DIN. Polecamy takie produkty jak automaty zmierzchowe, liczniki energii, regulatory temperatury, soft starty, moduły rozszerzeń we/wy, przetworniki pomiarowe, ochronniki przepięciowe, sterowniki programowalne, sterowniki rolet, ściemniacze oświetlenia, zegary astronomiczne i wiele innych.

Elektryczna aparatura pomiarowa

W naszej ofercie znajduje się aparatura elektryczna F&F. Elektryczna aparatura pomiarowa i łączeniowa tego renomowanego producenta łączy w sobie wysoką jakość wykonania z przystępną ceną.

Sprawdź najnowszy katalog F&F Sprawdź najnowszy katalog F&F !                                            

Oferowana przez nas aparatura elektryczna ma zastosowanie w przemyśle oraz budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej. Posiadamy w sprzedaży nowoczesną aparaturę zabezpieczającą, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami przeciążeń oraz zwarć w szerokim zakresie prądów znamionowych.

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty