Kategorie

Aparatura elektryczna Jest 354 produktów

W tej kategorii znajdziesz produkty do instalacji w rozdzielniach, szafach sterowniczych na szynę DIN. Oferujemy produkty takie jak automaty zmierzchowe, liczniki energii, moduły rozszerzeń we/wy, ochronniki przepięciowe, przetworniki pomiarowe, regulatory temperatury, soft starty, sterowniki programowalne, sterowniki rolet, ściemniacze oświetlenia, zegary astronomiczne oraz zdalne sterowanie.

Głównym producentem w tej kategorii jest

                                                

W naszej kategorii znajdują się producenci nowoczesnej aparatury zabezpieczającej, która chroni instalacje elektryczne i urządzenia przed skutkami zwarć oraz przeciążeń w szerokim zakresie prądów znamionowych. Aparatura ta znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i użyteczności publicznej, a także w przemyśle. Oferowane serie wyłączników charakteryzują się szerokim zakresem prądów znamionowych i charakterystyk wyzwalania.       

Podkategorie

 • Automatyczne przełączniki faz

  Każdy automatyczny przełącznik faz dostępny w naszej ofercie to funkcjonalne urządzenie, które sprawdza się znakomicie w przypadku spadku, bądź zaniku fazy zasilającej w odbiornikach jednofazowych. Dzięki oferowanym produktom możliwe jest utrzymanie ciągłości zasilania.

  Proponowane urządzenia radzą sobie świetnie jeśli chodzi o kontrolowanie wartości napięć doprowadzanych zarówno na wejście, jak i wyjście przełącznika.

  W naszej ofercie zajdziesz różne rodzaje przełączników. W celu dobrania optymalnego rozwiązania warto zapoznać się parametrami poszczególnych modeli. Niezmiernie ważna jest wartość napięcia wejściowego, wyjściowego, a także progi przełączenia dla L1, L2, L3. Należy też zwrócić uwagę sposób montażu. W razie wątpliwości, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać przełącznik faz o idealnie dobranych właściwościach.

  Oferowane automatyczne przełączniki faz posiadają szereg funkcjonalności, które umożliwiają swobodne korzystanie z instalacji. Prosty system sygnalizacji diodami sprawia, że urządzenia są proste w obsłudze nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. W celu poznania szczegółowych parametrów urządzenia z naszego sklepu internetowego, zachęcamy do przejrzenia poniższej karty katalogowej.

  Gwarantujemy, że jakość naszych produktów spełni Twoje oczekiwania.

 • Automaty schodowe
 • Automaty zmierzchowe
 • Elementy pomocnicze układów automatyki
 • Akcesoria F&F
 • Moduły bezpiecznikowe
 • Moduły rozszerzeń we/wy
 • Multimetry i wskaźniki zasilania
 • Ochronnik przeciwprzepięciowy

  Jednym z elementów oferty ABCelektro jest ochronnik przeciwprzepięciowy. W naszej ofercie znajduje się ochronnik typu 3 (dawniej klasa D) wyposażony w potrójny filtr przeciwzakłóceniowy, służący do bezpośredniej ochrony urządzeń szczególnie narażonych na przepięcia. Zastosowanie aż sześciu warystorów tworzy podwójny stopień ostatecznego zabezpieczenia. Dedykowane w szczególności dla rozbudowanych systemów automatyki przemysłowej z wykorzystaniem przekaźników czasowych, sterowników PLC, multimetrów, komputerów i innych urządzeń mikroprocesorowych, a także jako zabezpieczenie sprzętu komputerowego i RTV. Produkty z tej kategorii składają się z wysokiej klasy komponentów oraz zapewniają w pełni satysfakcjonujące efekty pracy. Inwestując w ochronniki przeciwprzepięciowe proponowane przez ABCelektro zyskujesz pewność, że będą one działać niezawodnie przez długi czas. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się właściwościami technicznymi oferowanych produktów. Dzięki ochronnikom usprawnisz funkcjonowanie swojej instalacji elektrycznej i ochronisz swoje urządzenia przed uszkodzeniem.

 • Ograniczniki poboru mocy
 • Proxi - zdalne sterowanie Bluetooth
 • Przetworniki pomiarowe

  Urządzeniami służącymi do przekształcania zmierzonej wcześniej temperatury w sygnał analogowy są przetworniki pomiarowe. Pomiar odbywa się za pomocą specjalnego, zewnętrznego czujnika. Uzyskiwany sygnał napięciowy mieści się w przedziale 0÷10V. Proponowane urządzenia umożliwiają pozyskanie napięcia, które odpowiada warunkom środowiskowym, w których pracuje czujnik temperatury. Niezależnie od tego, czy chcesz korzystać z urządzenia za pośrednictwem zewnętrznej sondy, czy za pomocą wewnętrznego czujnika temperatury – większość oferowanych przetworników pomiarowych pozwala na wybór optymalnej opcji. Korzystając z naszej oferty, z pewnością dobierzesz idealne urządzenie dla siebie.

  Przede zakupem, warto upewnić się, czy dany model przetwornika jest przystosowany do pracy z danym elementem pomiarowym. Należy także zwrócić uwagę na takie elementy jak maksymalna długość przewodów łączących moduł z wejściem oraz napięcie zasilania. Nasze przetworniki pomiarowe pochodzą od sprawdzonych producentów, dzięki czemu oferują jakość i funkcjonalność na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami przetworników dostępnych w sklepie internetowym ABCelektro. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz u nas urządzenie dopasowane do wymogów Twojej instalacji.

 • Regulatory temperatury
 • Rejestracja parametrów sieci
 • Soft Start
 • Sterowniki czasowe
 • Sterowniki oświetlenia
 • Sterowniki programowalne
 • Sterowniki rolet

  Jeśli potrzebny Ci sterownik do rolet, który zapewni Ci komfortowe sterowanie roletami, nasza
  oferta jest dla Ciebie. Urządzenia dostępne w tej kategorii sprawdzają się świetnie również podczas
  operowania innymi urządzeniami napędzanymi silnikiem elektrycznym. Oprócz sterowanie roletami,
  stosuje się je powszechnie do otwierania i zamykania bram. Niewątpliwą zaletą oferowanych
  sterowników do rolet jest, że mogą pracować samodzielnie, jak i grupie, umożliwiając w ten sposób
  centralne sterowanie wieloma roletami.

  Proponowane sterowniki do rolet różnią się pod względem posiadanych parametrów technicznych.
  Przede zakupem warto zapoznać się z wartością napięcia zasilania oraz możliwościami w zakresie
  ilości odbiorników podłączonych do danego sterownika. W tej kategorii produktów znajdziesz
  urządzenia zarówno jedno, jak i dwuprzyciskowe. Każdy sterownik do rolet oferowany przez sklep
  internetowy ABCelektro posiada szereg istotnych funkcji, które znacznie ułatwiają pracę użytkownika.

  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych sterowników do rolet, serdecznie
  zapraszamy do przejrzenia naszego asortymentu. Gwarantujemy, że codzienna eksploatacja tych
  urządzeń nie sprawi Ci żadnego kłopotu. Zobacz, ile możesz zyskać korzystając z oferty sklepu
  internetowego ABCelektro.

 • Sterowniki załączania rezerwy SZR
 • Systemy przeciwzalaniowe
 • Ściemniacze oświetlenia
 • Zegary astronomiczne
 • Zdalne sterowanie GSM

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty