Kategorie

Czujniki rezystancyjne

Jest 188 produktów

W wyniku wahań temperatury, proponowane czujniki rezystancyjne, zmieniają rezystancję wbudowanego rezystora. Produkty dostępne w tej kategorii składają się z wysokiej jakości podzespołów, dzięki czemu świetnie spełniają swoje zadanie. Gwarantujemy dostępność towaru „od ręki” oraz wyjątkowo przystępne ceny. Zarówno zakres pomiarowy, klasa dokładności, jak i wymiary urządzeń spełniają wszelkie wymogi nowoczesnej automatyki.

W naszej ofercie znajdziesz platynowe i niklowe czujniki rezystancyjne składające się z rezystora termometrycznego, przewodów łączeniowych oraz zacisków zewnętrznych służących do przyłączania przyrządów pomiarowych. Podczas zakupu, należy zwrócić uwagę na takie parametry jak zakres pomiarowy, rodzaj elementu pomiarowego, materiał, z której wykonano obudowę, stopień oferowanej ochrony, a także układ połączeń i temperaturę pracy.

Sklep internetowy ABCelektro może pochwalić się wyjątkowo bogatą ofertą czujników rezystancyjnych. Niezależnie od tego jakie są Twoje oczekiwania, z pewnością zaproponujemy Ci urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb. Korzystanie z proponowanych czujników ułatwia szeroki zakres pomiarowy oraz fakt, że współpracują one z większością przetworników pomiarowych.

Zapraszamy do przejrzenia produktów dostępnych w tej kategorii.

Wybierz podkategorię by zobaczyć produkty