Kategorie

Automatyczne przełączniki faz Jest 4 produktów

Każdy automatyczny przełącznik faz dostępny w naszej ofercie to funkcjonalne urządzenie, które sprawdza się znakomicie w przypadku spadku, bądź zaniku fazy zasilającej w odbiornikach jednofazowych. Dzięki oferowanym produktom możliwe jest utrzymanie ciągłości zasilania.

Proponowane urządzenia radzą sobie świetnie jeśli chodzi o kontrolowanie wartości napięć doprowadzanych zarówno na wejście, jak i wyjście przełącznika.

W naszej ofercie zajdziesz różne rodzaje przełączników. W celu dobrania optymalnego rozwiązania warto zapoznać się parametrami poszczególnych modeli. Niezmiernie ważna jest wartość napięcia wejściowego, wyjściowego, a także progi przełączenia dla L1, L2, L3. Należy też zwrócić uwagę sposób montażu. W razie wątpliwości, nasi pracownicy pomogą Ci wybrać przełącznik faz o idealnie dobranych właściwościach.

Oferowane automatyczne przełączniki faz posiadają szereg funkcjonalności, które umożliwiają swobodne korzystanie z instalacji. Prosty system sygnalizacji diodami sprawia, że urządzenia są proste w obsłudze nawet dla mniej doświadczonych użytkowników. W celu poznania szczegółowych parametrów urządzenia z naszego sklepu internetowego, zachęcamy do przejrzenia poniższej karty katalogowej.

Gwarantujemy, że jakość naszych produktów spełni Twoje oczekiwania.

 • Szybki podgląd
  199,99 zł
  Cena netto: 162,59 zł Dostępny

  Io<16A z faza priorytetową Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spadku jej parametrów poniżej normy.

  199,99 zł
  Cena netto: 162,59 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  254,61 zł
  Cena netto: 207,00 zł W magazynie

  Przełącznik jest prostym sposobem na zwiększenie niezawodności jednofazowej instalacji elektrycznej i zabezpieczenie jej przed niedopuszczalnymi wahaniami napięcia w sieci. Służy do zasilania jednofazowej instalacji przemysłowej i domowej 230V/50Hz z trójfazowej 4-przewodowej sieci 3х400+N w celu zapewnienia bezzakłóceniowego zasilania jednofazowej instalacji elektrycznej i jej ochrony przed niedopuszczalnymi wahaniami napięcia w sieci. W zależności od obecności i jakości napięcia w fazie głównej (ustawiony priorytet – linia 1), dokonuje wyboru fazy o najlepszych parametrach oraz z dużą szybkością dokonuje przełączenia obciążenia jednofazowego na tą fazę. Po przywróceniu właściwych...

  254,61 zł
  Cena netto: 207,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  327,71 zł
  Cena netto: 266,43 zł Dostępny

  Io<16A (bez styczników) lub dowolny w zależności od obciążalności styków styczników z fazą priorytetową Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spodku jej parametrów poniżej normy.

  327,71 zł
  Cena netto: 266,43 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  349,15 zł
  Cena netto: 283,86 zł Dostępny

  Io<16A (bez styczników) lub dowolny w zależności od obciążalności styków styczników Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spodku jej parametrów poniżej normy. 

  349,15 zł
  Cena netto: 283,86 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów