Kategorie

Automatyczne przełączniki faz

Jest 4 produktów

Automatyczny przełącznik faz to urządzenie, które wykorzystywane jest w celu zapewnienia ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej bądź też spadku jej parametrów poniżej określonej normy.

Automatyczne przełączniki faz

Automatyczny przełącznik faz to skuteczny sposób na zabezpieczenie jednofazowej instalacji elektrycznej przed wahaniami napięcia, a przez to zwiększenie jej niezawodności. Automatyczne przełączniki faz mają zastosowanie zarówno w instalacjach domowych, jak i przemysłowych.

Automatyczne przekaźniki faz f&f

W ofercie naszego sklepu internetowego znajduje się aparatura elektryczna renomowanej marki F&F. Automatyczny przełącznik faz F&F to połączenie solidnej konstrukcji, wytrzymałości i funkcjonalności z przystępną ceną. Urządzenia te są bardzo łatwe w obsłudze, między innymi dzięki wyposażeniu ich w system sygnalizacji diodami. Dzięki temu z ich obsługą poradzą sobie nawet osoby, które nie mają doświadczenia i nie znają się na aparaturze elektrycznej.

Osoby, które szukają bardziej szczegółowych informacji na temat naszych produktów zachęcamy do zapoznania się z opisami konkretnych modeli. Znajdują się tam szczegółowe informacje dotyczące tego co to jest automatyczny przełącznik faz oraz schemat działania tego typu urządzenia. Jeśli potrzebujesz pomocy odnośnie wyboru odpowiedniego rozwiązania do domu czy zakładu pracy, prosimy o kontakt. Specjaliści ABCelektro.pl służą fachowym doradztwem.

 • Szybki podgląd
  199,99 zł
  Cena netto: 162,59 zł Dostępny

  Io<16A z faza priorytetową Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spadku jej parametrów poniżej normy.

  199,99 zł
  Cena netto: 162,59 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  254,61 zł
  Cena netto: 207,00 zł W magazynie

  Przełącznik jest prostym sposobem na zwiększenie niezawodności jednofazowej instalacji elektrycznej i zabezpieczenie jej przed niedopuszczalnymi wahaniami napięcia w sieci. Służy do zasilania jednofazowej instalacji przemysłowej i domowej 230V/50Hz z trójfazowej 4-przewodowej sieci 3х400+N w celu zapewnienia bezzakłóceniowego zasilania jednofazowej instalacji elektrycznej i jej ochrony przed niedopuszczalnymi wahaniami napięcia w sieci. W zależności od obecności i jakości napięcia w fazie głównej (ustawiony priorytet – linia 1), dokonuje wyboru fazy o najlepszych parametrach oraz z dużą szybkością dokonuje przełączenia obciążenia jednofazowego na tą fazę. Po przywróceniu właściwych...

  254,61 zł
  Cena netto: 207,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  327,71 zł
  Cena netto: 266,43 zł Dostępny

  Io<16A (bez styczników) lub dowolny w zależności od obciążalności styków styczników z fazą priorytetową Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spodku jej parametrów poniżej normy.

  327,71 zł
  Cena netto: 266,43 zł
  Dostępny
 • Szybki podgląd
  349,15 zł
  Cena netto: 283,86 zł Dostępny

  Io<16A (bez styczników) lub dowolny w zależności od obciążalności styków styczników Automatyczny przełącznik faz służy do zachowania ciągłości zasilania odbiornika jednofazowego w przypadku zaniku fazy zasilającej lub spodku jej parametrów poniżej normy. 

  349,15 zł
  Cena netto: 283,86 zł
  Dostępny
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów