Kategorie

Kolumny sygnalizacyjne LED i Wieże sygnalizacyjne

Jest 24 produktów

Proponowane kolumny sygnalizacyjne led stanowią podstawowy element nowoczesnych maszyn produkcyjnych. W naszej ofercie znajdziesz produkty zróżnicowane pod względem ceny oraz parametrów technicznych. Głównym zadaniem oferowanych kolumn jest szybka weryfikacja przebiegu procesów produkcyjnych. Niezależnie od tego czy chcesz umieścić je na linii produkcyjnej, czy maszynie, możesz mieć pewność, że świetnie spełnią swoje zadanie.

Produkty z tej kategorii sprawdzają się w każdych warunkach, również w sytuacjach niebezpieczeństwa. Każda kolumna sygnalizacyjna dostępna w naszym asortymencie posiada funkcje awaryjnego ostrzegania. Dzięki akustycznym oraz wizualnym efektom, możliwie jest skuteczne komunikowane pracowników o stanie maszyn oraz urządzeń. Bez względu na to, czy interesuje Cię kolumna sygnalizacyjna tylko LED czy optyczno-akustyczna, możesz mieć pewność, że zaproponujemy Ci odpowiednie rozwiązanie.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą kolumn sygnalizacyjnych dostępnych w naszej ofercie. Pamiętaj, aby przede zakupem zwrócić uwagę na odpowiedni dobór parametrów takich jak kolor kolumny, rodzaj podstawki, rodzaj sygnału dźwiękowego, a także napięcie zasilania i stopień ochrony IP. W razie pytań, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 24 elementów