Kategorie

Lista produktów producenta: ASTEC

Liczniki serii ASTec to 4 modułowe liczniki energii przeznaczone do pracy w sieci 3-fazowej 3/4-przewodowej z pomiarem bezpośrednim do 100 A lub półpośrednim przez przekładnik prądowy. Seria posiada 3 różne typy wykonań różniących się sposobem komunikacji. Posiadają wysoką klasę dokładności (B) oraz szeroki zakres temperatury pracy od -25 °C do + 55 °C.

 

Liczniki ASTec dostępne są w wersji standardowej (z wyjściem impulsowym S0), a także w wersji z komunikacją Modbus lub M-bus. Posiadają certyfikat MID oraz 5 letnią gwarancję!

 Sprawdź ulotkę --->

Liczniki serii ASTec to 4 modułowe liczniki energii przeznaczone do pracy w sieci 3-fazowej 3/4-przewodowej z pomiarem bezpośrednim do 100 A lub półpośrednim przez przekładnik prądowy. Seria posiada 3 różne typy wykonań różniących się sposobem komunikacji. Posiadają wysoką klasę dokładności (B) oraz szeroki zakres temperatury pracy od -25 °C do + 55 °C. Liczniki ASTec dostępne są w wersji standardowej (z wyjściem impulsowym S0), a także w wersji z komunikacją Modbus lub M-bus. Posiadają certyfikat MID oraz 5 letnią gwarancję!Sprawdź ulotkę --->

Więcej
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów