Kategorie

Lista produktów producenta: FireAngel

Czujnik FireAngel wykrywający gaz, dym i czad to inwestycja w produkt od światowego lidera w zakresie produkcji wszelkiego rodzaju detektorów. Marka, powstała w Anglii, obecnie intensywnie promuje swoje produkty w Niemczech i krajach Beneluksu, a niedawno dotarła także do Polski, gdzie zdobywa coraz większą popularność. Wszystko dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii w dziedzinie czujników wykrywających obecność szkodliwych substancji. Jednym z pionierskich rozwiązań FireAngel było stworzenie czujnika gazu ziemnego zasilanego na baterie. Akcesoria elektryczne FireAngel spełniają najwyższe europejskie normy jakości, stąd nie dziwi ich trwałość i wysoka pozycja na rynku.

W naszym sklepie internetowym można zaopatrzyć się online w czujniki marki FireAngel wykrywające gaz ziemny, dym oraz czad, czyli tlenek węgla - wszystkie w atrakcyjnych cenach. Modele te zapewniają szybką reakcję na pojawienie się substancji groźnej dla życia lub zdrowia, co wyróżnia je spośród oferty aparatów od konkurencyjnych marek. Jeśli chcesz być bezpieczny z FireAngel i ABCElektro.pl, już dziś skontaktuj się z naszymi specjalistami i wybierz czujnik gazu, dymu lub czadu dostosowany do Twoich potrzeb.

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Szybki podgląd
  230,91 zł
  Cena netto: 187,73 zł W magazynie

  Czujnik Dymu WST-630 jest wysokiej klasy urządzeniem zapewniającym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki technologii THERMOPTEK urządzenie reaguje ponad dwukrotnie szybciej na źródła dymu od konkurencyjnych optycznych czujników dymu.

  230,91 zł
  Cena netto: 187,73 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  343,54 zł
  Cena netto: 279,30 zł W magazynie

  Czujnik Tlenku Węgla W2-CO-10X z technologią Wi-Safe 2 jest wysokiej klasy urządzeniem zapewniającym najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki zintegrowanej baterii litowej, czujnik zapewnia bezobsługowe użytkowanie przez okres 10 lat. W razie wykrycia tlenku węgla czujnik wzbudza głośny sygnał alarmowy oraz uruchamia alarm we wszystkich podłączonych czujnikach wyposażonych w funkcję Wi-Safe 2.

  343,54 zł
  Cena netto: 279,30 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  73,80 zł
  Cena netto: 60,00 zł W magazynie

  Certyfikowany Czujnik Dymu FireAngel ST-625 posiada opatentowane sensory THERMOPTEK, które pozwalają dwukrotnie szybciej zareagować na pojawiające się źródła ognia, znacząco podnosząc poziom bezpieczeństwa użytkowników.

  73,80 zł
  Cena netto: 60,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  95,94 zł
  Cena netto: 78,00 zł W magazynie

  Certyfikowany Czujnik Dymu FireAngel ST-622, posiada opatentowane sensory THERMOPTEK, które pozwalają dwukrotnie szybciej zareagować na pojawiające się źródła ognia, znacząco podnosząc poziom bezpieczeństwa użytkowników. Łatwość obsługi zapewnia zintegrowana bateria litowa, która nie wymaga ładowania ani wymiany przez cały okres użytkowania.

  95,94 zł
  Cena netto: 78,00 zł
  W magazynie
 • WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY - zamieniony na model SCB10 Czujnik 2w1 (Czadu i Dymu) Zasilanie przez baterie AA, Certyfikat na zgodność z normą EN50291-1:2010 oraz EN14604 7 lat gwarancji

 • PRODUKT WYCOFANY ZE SPRZEDAŻY - FireAngel NG-9B to pierwszy na świecie czujnik gazu ziemnego (metanu) zasilany na baterie. Dzięki unikalnym rozwiązaniom opracowanym przez zespół FireAngel w Anglii, czujnik NG-9B pozwala zapewnić niespotykany dotychczas poziom bezpieczeństwa, alarmując użytkowników o zagrożeniu wybuchem lub zatruciem gazu.

 • Szybki podgląd
  114,39 zł
  Cena netto: 93,00 zł W magazynie

  Certyfikowany czujnik czadu (tlenku węgla) FireAngel CO-9X10, dzięki wbudowanej baterii litowej oraz 10 letniej gwarancji oferuje najwyższy poziom bezpieczeństwa za rozsądną cenę. CO-9X10 to łatwy w instalacji, przenośny czujnik tlenku węgla, który może być wykorzystywany podczas wakacji lub zainstalowany na stałe w domu.

  114,39 zł
  Cena netto: 93,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  132,84 zł
  Cena netto: 108,00 zł W magazynie

  Certyfikowany czujnik czadu (tlenku węgla) FireAngel CO-9D, posiada największy na rynku wyświetlacz oraz zintegrowaną baterię litową, która nie wymaga wymiany ani ładowania przez cały okres użytkowania. Wbudowana pamięć wewnętrzna, pozwala monitorować stężenie tlenku węgla z ostatnich 4 tygodni.

  132,84 zł
  Cena netto: 108,00 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  87,00 zł
  Cena netto: 70,73 zł W magazynie

  Certyfikowany czujnik czadu (tlenku węgla) FireAngel CO-9B na baterie, wyposażony jest w zaawansowany sensor elektrochemiczny, który wykrywa już najmniejszą ilość stężenia tlenku węgla w powietrzu.

  87,00 zł
  Cena netto: 70,73 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów